Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Takipçi Hilesi İşe Yarıyor mu?

Instagram Takipçi Hilesi İşe Yarıyor mu?

Instagram takipçi hilesi programı adı altında bazı sitelerde de yayınlanmaktadır. Bu siteler Online İnstagram Takipçi Kasma Sitesi, Takipçi Kazandırma Sitesi gibi isimler altında yayınlanmaktadır. Bu siteler genellikle sizden bir kimlik ve şifre ister. Kimlik ve şifrenizi asla bu sitelerle paylaşmayın.

Yine bazı kullanıcılar internette “Instagram Takipçi Hilesi” ibaresini aratıp oltalama sitelerine girmek için hiçbir şey yapmasalar bile tüm şifrelerini tek tepside kötü niyetli kişilere sunmaktadır.

Bilmediğiniz, yasa dışı içeriğe sahip bu tür güvenli olmayan web sitelerine girmeyin. Sadece Instagram şifreleriniz değil, banka ve kredi kartı bilgileriniz de kötü niyetli kişilerin eline geçmiş durumda.

Web sitelerinin güvenli olup olmadığını görebiliriz, genellikle bu web siteleri basit sertifikalar kullanır veya hiç sertifika kullanmaz. Yine bu sitelere erişmeye çalıştığınızda Chrome veya Safari gibi gelişmiş tarayıcılar “Bu site kimlik avı içerir” uyarısı güvenli değildir. Sorunu buradan da çözebilirsiniz. Güvenilir bir sitede işlem yapmak için hilekutus.com adresini ziyaret edebilir ve Tiktok takipçi hilesi ile ilgili de işlem yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu